Bez kategorii

Ankieta dla czytelniczek. Prośba o …

Drogie Czytelniczki “Addicted to Cosmetics”!

Już bardzo dawno nie robiłam ankiety. Zauważyłam, że moja grupa docelowa się zmienia, że przybywa mi coraz to więcej nowych czyelniczek, a ja chciałabym zrozumieć dla kogo piszę i jakie są Wasze zainteresowania oraz oczekiwania względem bloga. Chciałabym poprosić wszystkich tych, którzy aktualnie czytają “Addicted to Cosmetics” o maksymalnie 10 minut swojego czasu. Bloga prowadzę nie tylko dla siebie, ale też i dla Was, dlatego chcę, żeby treści, które się pojawiają, były dla Was jak najbardziej zadowalające i przydatne. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie wypełniając ankietę i odpowiadając na pytania otwarte. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *