Bez kategorii

Nowości października

Z ręką na sercu przyznaję, że z całych sił staram się nie kupować jak popadnie. Wszystko z rozsądkiem, tylko same potrzebne kosmetyki. Coraz bardziej przekonuję się do kosmetycznego minimalizmu, jakkolwiek to irracjonalnie brzmi z ust osoby, która jest uzależniona od zakupów. Nawet nie jest mi ciężko wytrzymać. Kilka głębszych wdechów w Rossmannie i Super Pharm, a ciągotki ustępują. No cóż jednak kapryśna cera i pogarszający się jej stan z dnia na dzień sprawiła, że musiałam się zabezpieczyć w nową broń z Ziaji.

1. Ziaja oczyszczanie – liście manuka pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

2. Ziaja oczyszczanie – liście manuka krem mikrozłuszczający z kwasem migdałowym na noc

3. Ziaja Med – SPF 50+ matujący krem do twarzy

Tak, jestem kolejną blogerką, która skusiła się na serię Ziaji liście manuka. Ciężko było się oprzeć, bo opinii było wiele, w tym przeważająca ilość tych pozytywnych. Na razie z tych dwóch używam kremu na noc, i muszę przyznać, że polubiłam od pierwszego użycia. Jeśli chodzi o krem z filtrem to trzymajcie kciuki, żebym go używała. Bo wiecie jak to ciężko wyrobić w sobie ten nawyk używania kremu z wysokim SPF. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *