Bez kategorii

Aktualna pielęgnacja włosów- luty 2014

1. Pharmaceris H, Keratineum -skoncentrowany szampon wzmacniający do włosów osłabionych

Używam go do oczyszczania włosów ponieważ zawiera SLS. Moje szybko przetłuszczające się włosy wymagają tego typu szamponów. Mam go krótko, póki co mnie odpowiada, włosy są po nim świeże, uniesione u nasady i lśniące.

2. Alverde, Coffein-Shampoo Grüner Kaffee- Szampon do włosów cienkich i osłabionych z wyciągiem z zielonej kawy i kofeinąNie zawiera SLS oraz silikonów, ma naturalny skład. Tego szamponu używam jako główny. Jest delikatny, nie szkodzi moim włosom.Włosy są po nim lśniące. Niestety długo włosy po nim nie są świeże.

ODŻYWIANIE

1.  Aussie, 3 Minute Miracle Reconstructor, Deep Conditioner for Damaged Hair- Intensywniej odżywiająca 3 – minutowa maseczka do włosów. 

Używam tej gdy moje włosy wołają o silikony. Więcej o niej tutaj.

2. Syoss, Silicone Free, Repair & Fullness, Odżywka do włosów normalnych po zniszczone

Jedyny plus tej odżywki, że nie zawiera silikonów, mimo, że moje włosy nie są bardzo wymagające to ta odżywka z nimi nie robi w zasadzie nic. Jedynie łatwiej po niej rozczesują się włosy.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *