Bez kategorii

Pomarańczowa czerwień? Golden Rose

Nieskromnie zacznę, że pasują mi wyraźne kolory ust. Coraz bardziej się do takich ust przekonuję i może kiedyś nadejdzie ten dzień, że jaskrawa szminka będzie moim nieodzownych elementem makijażu. Póki co w takich ustach chodzę po domu (podczas sobotniego sprzątania też trzeba wyglądać) ewentualnie na spacer z wózkiem po osiedlu. Dziś w rolach głównych Golden Rose Velvet Matte 06. Prosiłyście o więcej uśmiechów to macie (moje głupie miny;))

A jak będę mieć możliwość częściej ją nosić to i pewnie jakąś recenzję skrobnę. Na razie zapowiada się całkiem nieźle. Wybaczcie fryzurę z dupy, ale fotograf był niecierpliwy i nie dał mi wysuszyć do końca włosów. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *