Bez kategorii

Bourjois, Pastel Joues- 37 Rose Pompon-

Z marką Bourjois kojarzą mi się przede wszystkim te wypiekane róże do policzków. Odkąd zaczęłam przygodę z makijażem zawsze stroniłam od podkreślania policzków różem, bałam się, że przesadzę, a efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Na szczęście z pomocą przyszły tutoriale na YT i ośmieliłam się. Kupiłam swój pierwszy róż, i nie był to Bourjois’a tylko Miss Sporty. Nie chciałam inwestować w coś droższego, bo bałam się, że mój zapał szybko się skończy. Wiadomo z czasem apetyt rośnie, coraz bardziej kusiły mnie piękne opakowania Pastel Joues. Co byłam w Rossmannie to zawsze musiałam zmacać jakiś tester, które notabene zawsze były jakieś takie wyświechtane, zużyte, zdezelowane, no i często jakiegoś koloru brakowało. Już wtedy powinna zaświecić mi się lampka, ponieważ rzadko po sprawdzeniu testera widziałam na palcu jakiś wyraźny kolor. Wtedy myślałam, że była to jednak wina testera. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Niestety z relacji tej dzieci nie będzie, róż okazał się tępą skałą. Nałożenie go jest bardzo trudne, ponieważ ciężko nabrać produkt na pędzel. Czasami udaje mi się jedynie za pomocą pędzla dołączonego do Glossy Box’a, choć trudno tą szczotę do zamiatania nazwać pędzlem. Efekt jaki daje jest naprawdę minimalny, trudny do zauważenia. Nie wiem, czy o to chodziło? Mogę polecić go początkującym, tym różem krzywdy sobie nie zrobicie. Lubię ten róż, ze względu na opakowanie, taka sroka ze mnie, i używam go jedynie, kiedy chcę uzyskać naprawdę delikatny efekt, a także mam czas i nerwy, by bawić się pędzlem przez dobre 5 minut. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *