Bez kategorii

ESSIE: Bahama mama

Póki co dalej jestem 2 w 1, więc jeszcze mam czas i sposobność pisać (i malować paznokcie;)) Co prawda ten manicure miałam zrobiony tydzień temu, bo chciałam Wam zrobić dokładną recenzję tego lakieru. Przede wszystkim byłam zachwycona kolorem (długo takiego szukałam). Efekt też moim zdaniem powalający, są to dwie warstwy i nie ma żadnych prześwitów. Dalej polecam Wam top coat: ESSIE good to go. Świetnie się sprawdza również z lakierami ESSIE. Lakier nabiera super błysku. Długość utrzymywania się tego lakieru jest raczej standardowa 4-5 dni. Nie odpryskuje zbyt szybko, łatwo się go pozbyć, mimo ciemnego koloru. Co najciekawsze: te paznokcie pochwaliła moja teściowa, tak więc lakier ma u mnie dużego plusa, bo rzeczywiście, tańsze marki nie dałyby takiego efektu. Jedyny minus (aczkolwiek dla mnie plus- tak wiem dziwna jestem) lakier sam potrafi “zejść” z paznokcia w całości, tzn. gdy lekko się sam podważy można go zerwać z paznokcia. Nie wiem czy bezpieczna jest ta metoda, spróbowałam na dwóch paznokciach i nic im się nie stało. Resztę zmyłam zmywaczem. Jak dla mnie- fajnie bybyło móc w ten spósób pozbywać się zawsze lakieru, bo niecierpię zmywaczy (mój mąż jeszcze bardziej). Na koniec chciałam pochwalić również pędzelek, którym łatwo można wykonać manicure, jest odpowiedniej grubości. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *