Bez kategorii

Moje ulubione seriale w kategorii

To nie będzie typowy ranking. Po prostu zaczynam pisać serię o serialach, które oglądam bądź oglądałam. O serialach, które obejrzałam z zapartym tchem od pierwszego do ostatniego odcinka, bądź o takich, które owszem zaczęłam oglądać, ale gdzieś po drodze je porzuciłam. Na liście oglądanych seriali mam około 40, więc będzie się działo. Jeśli jesteś serialomaniaczką tak jak ja, to zapraszam, ale nie biorę odpowiedzialności za Twoje nowe uzależnienie. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

1. GREY’S ANATOMY- CHIRURDZY 

Gatunek serialu: medyczny, obyczajowy, dramat

Tak, zdecydowanie to jest mój ulubiony serial, w ogóle, nie tylko w tej kategorii. Zaczęłam go oglądać będąc jeszcze na studiach, podczas wakacji. Śmiałam się i płakałam. Żaden serial do tej pory nie wzbudził we mnie tylu emocji naraz. Dla mnie to arcydzieło wśród seriali. Dlaczego? Dlatego, że ten serial nie zawsze kończy się dobrze. W zasadzie to przeważnie kończy się źle. Pacjenci przeważnie umierają (takie jest życie), ale lekarze robią co mogą. Są chwile grozy, często główni bohaterowie także są pacjentami, którzy walczą o życie. Gdybym miała jednym słowem podsumować ten serial: zaskakujący. I to w nim uwielbiam najbardziej. Przypadki, z którymi muszą zmierzyć się młodzi lekarze są nieprawdopodobne i bardzo ciekawe. Główni bohaterowie są często poddawani wielkim wyzwaniom, stają przed trudnymi wyborami życiowymi. 

2. DESPERATE HOUSEWIVES – GOTOWE NA WSZYSTKO

Gatunek serialu: dramat, komedia obyczajowa

Ten serial zaczęłam oglądać jeszcze w liceum, kiedy był emitowany przez Polsat (bardzo dawno temu). Rzucałam wtedy wszystko, aby tylko móc obejrzeć odcinek. Uwielbiam ten serial za barwne postaci, każda jest zupełnie inna. Łączy je niezwykła więź jaką jest przyjaźń. Bardzo zabawne dialogi, które także często przybierają bardzo poważny charakter. Każdy sezon posiada własny główny wątek kryminalny. Serial ten opowiada o historii przyjaciółek, sąsiadek, gospodyń domowych. Co jeszcze je łączy, na pewno mroczna zagadka.

3. THE GOOD WIFE – ŻONA IDEALNA

Gatunek serialu: dramat sądowy

Żona idealna, to taka, która po publicznej kompromitacji jaką zafundował jej mąż, jest w stanie dalej trwać u jego boku i pomagać przy kampanii wyborczej. Jednak postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i po 13 latach wraca do pracy jako pani adwokat. Dlaczego lubię ten serial? Bo tak samo jak powyższe jest zaskakujący. Bohaterka nie ma przed sobą łatwych wyborów, nie postępuje tak, jak ja bym postąpiła. Sprawy sądowe jakimi się zajmuje są bardzo ciekawe, trudne do rozstrzygnięcia. Ten serial przede wszystkim nie jest nudny, sporo się dzieje. Czy główna bohaterka jest dobrą żoną? To Ty musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. W tym serialu nie zawsze białe jest białe. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *