Bez kategorii

Nail Polish Confidential TAG

Przychodzę dzisiaj do Was z Tagiem, który został zaadoptowany przez Lusterko. Po necie krąży Tag “closet confidential” natomiast Marta postanowiła zamienić w swoim poście zawartość szafy na zawartość szuflady z lakierami. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, a że obecnie moje paznokcie są w opłakanym stanie, to chociaż pokaże Wam choć trochę zawartość mojej szuflady. Dla mnie była to niezmierna frajda pogrzebać w szufladzie i wybrać przynajmniej jeden egzemplarz z danej grupy. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Rimmel- Lycra Pro 323 Riviera Red

Jest to mój najstarszy, a zarazem pierwszy lakier po dość długiej przerwie niemalowania paznokci. Emalia ta została kupiona 4 lata temu i dalej mi służy. Lekko zgęstniał, ale nadal świetnie maluje nim się paznokcie. Uwielbiam ten lakier za: szeroki pędzelek, piękną, wręcz idealną czerwień oraz dobrą konsystencję. Jak widać jest to jeszcze stara wersja obecnego “Salon Pro”. Szkoda, że dokładnie tego koloru nie ma już w ich ofercie, ale na pewno wśród tej serii będę szukać jego następcy.

Eveline- Mini Max Holographic

Ostatni raz lakiery kupiłam ponad miesiąc temu, podczas rossmannowskich promocji. Jestem z tego faktu dumna i chcę wytrwać w postanowieniu “niekupowania nowych lakierów” , ponieważ chyba już nie ma koloru, którego bym nie posiadała. Poza tym rzadko teraz maluję paznokcie, bo chcę, aby nabrały trochę wigoru. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *