Bez kategorii

Motywacja do odchudzania / zdrowego trybu życia

CO MNIE MOTYWUJE:

Moje zdrowie i zdrowie mojej rodziny

Moi przodkowie (w tym także rodzice) sami zapracowali sobie na nadciśnienie i choroby serca.  Ja tych chorób chcę uniknąć. Tego co najlepsze pragnę także dla mojego męża i mojego dziecka. Czuję się odpowiedzialna za ich przyszłość i ich zdrowie.

Szczupła sylwetka

Zawsze byłam szczupła (będąc dzieckiem, nastolatką, studetnką). Nie chcę tego zmieniać. Wpadające kilogramy kiedyś mogą się wymknąć spod kontroli, a wtedy już o zmiany nie będzie tak łatwo, jak teraz kiedy jestem młoda i zdrowa. Chcę zapobiegać, niż leczyć.

Samopoczucie

Przede wszystkim chcę pozbyć się uporczywych wzdęć, gazów i uczucia ciężkości. Chcę także mieć energię po pracy. I ogólnie cały czas mieć dobry humor. Czekolada poprawia humor na 5 minut, a zdrowe jedzenie daje dobre samopoczucie na lata.

Ambicja

Jak to mnie się coś może nie udać? Mnie się wszystko udaje. Tak więc schudnąć, być zgrabną i zdrową  także mi się uda. Poza tym mam ochotę wykiwać ZUS i pożyć na emeryturze 30 lat, w bardzo dobrej kondycji. 

Zrównoważona psychika

Kiedy jem zdrowo, mniej łapią mnie hustawki nastrojów, czuję, że więcej mogę zrobić. Mniej się załamuję, a więcej myślę pozytywnie i szukam rozwiązania problemów. Nie muszę zajadać problemów słodyczami, czy słonymi przekąskami. Miska pełna warzyw sprawia mi więcej radości.

Wzbudzanie zazdrości

Nie ma nic bardziej motywującego jak zazdrosny wzrok koleżanek. Poza tym motywujące są pytania: wow, ale schudłaś? Jakaś dieta? Za pierwszym razem, gdy schudłam, obce osoby zaczępiały mnie w pracy i mi gratulowały. To jest super!

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *