Bez kategorii

Lekkość na twarzy- Bourjois 123 Perfect CC Cream

123 Perfect CC Cream to już nie taka nowość Bourjois. W zasadzie długo nie myślałam nad zakupem tego kremu. Koleżanka wspomniała mi o nim podczas wystrzałowych promocji Rossmann’a i pomyślałam „raz kozie śmierć”. Najjaśniejszy kolor wydawał mi się trochę za jasny, a drugi w kolejności zbyt ciemny. Właściwości z opisu koleżanki mnie przekonywały, dlatego zdecydowałam się na najjaśniejszy kolor. Jego cena wynosiła podczas promocji wtedy lekko ponad 23 zł więc naprawdę się było warto. 

Co prawda na mojej toaletce stało już kilka podkładów, ale nie mogłam się oprzeć 123 Perfect CC Cream i od razu chciałam wypróbować. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Już po pierwszym nałożeniu przypadł mi do gustu, gdy okazało się, że odcień 31 idealnie stopił się z moją skórą. 

Kolor 31(najjaśniejszy) nie ma różowych tonów, co podobno jest typowe dla gamy Bourjois. Jest trochę jaśniejszy i mniej żółty niż 52 Bourjois HM. I ten kolor jest strzałem w 10, wcale nie jest za jasny, a odcień idealnie stapia się z moim kolorem skóry. Wolę ten kolor niż 52 Healthy Mix.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *