Bez kategorii

Moje kwietniowe nowości / spotkanie blogerek / Meet Beauty

W kwietniu dostałam sporo kosmetyków, dlatego cały miesiąc omijałam szerokim łukiem drogerie. Na szczęście ominął mnie szał na promocje pod tytułem „-49% w Rossmannie” czy „-50% w Super Pharm”. Wiem, że kosmetyków mi nigdy nie zabraknie, choćby przyszedł niespodziewany kataklizm, więc nie kupiłam w tym miesiącu nic. Tak czy siak mogę już założyć chyba jakąś drogerię. W poprzednim poście pisałam Wam o spotkaniu blogerek urodowych, które odbyło się we Wrocławiu. 23 kwietnia miałam okazję także uczestniczyć w największej konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych Meet Beauty. Konferencja ta odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. To już druga edycja tego wydarzenia, w którym miałam okazję brać udział. Pierwsza taka konferencja była w październiku zeszłego roku.

W ostatnich tygodniach sporo nowych kosmetyków do mnie wpadło, więc zapraszam Was na przegląd. Będzie sporo pielęgnacji, trochę kolorówki, akcesoria i zapachy. Ja uwielbiam czytać takie posty, więc życzę Wam miłej lektury.

KOSMETYKI AA

Kosmetyki AA używałam głównie na studiach, kiedy miałam spore problemy z wrażliwą skórą. Wtedy na prawdę mi pomogły i nie nadszarpnęły mojego budżetu. Teraz będę miała okazję poznać krem do twarzy, emulsję do higieny intymnej, chusteczki do higieny intymnej oraz żel do mycia twarzy.

PIERRE RENE

Ta marka też już jest mi znana. Pierre Rene kojarzy mi się z moim pierwszym błyszczykiem, który kupiłam sobie na gimnazjalny komers. Ale to były czasy. Ogromnie jestem ciekawa tej kredki do ust, ponieważ koleżanka chwali ją bardzo za trwałość.

FARMONA

Spotkanie blogerek wsparła także Farmona, która podarowała każdej dziewczynie różne produkty. Mnie trafił się suchy szampon, będę go mogła porównać z innymi do tej pory znanymi mi szamponami, a także kurację w ampułkach. Nigdy nie używałam takich ampułek, więc jestem ciekawa czy się u mnie sprawdzą.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *