Bez kategorii

Tanie i skuteczne sposoby na suche pięty

Przyszła wiosna, kozaki można już schować. Ja już widziałam panią, która postanowiła pokazać swoje stopy i śmigała tej wiosny w japonkach. Pochwalić się za bardzo nie miała czym. A o stopy, zwłaszcza pięty należy dbać cały rok, no i przede wszystkim systematycznie.

Wielkiego problemu z suchymi piętami nie mam, ale też w przyszłości mieć bym nie chciała, dlatego działam profilaktycznie. Dla tych co mają duży problem w tej kwestii, na pewno moje rady się przydadzą, bo są tanie, łatwe i skuteczne. Znajdą się też i domowe sposoby.

ROSSMANN

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.


Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl- 4,99 zł

Jeśli masz dość pumeksu, przerzuć się na ten właśnie pilnik. Dużo łatwiej nim zetrzeć martwy, zrogowaciały naskórek. Działa w zasadzie w ten sam sposób co pilniczek do paznokci, czyli piłujemy sobie raz dwa piętki. Łatwy w utrzymaniu czystości. Używa się go na suchą skórę, czyli przed jakąkolwiek kąpielą. Polecam stosować go 1-2 w tygodniu.

Wygładzający peeling do stóp Evrēe Foot Care- ok. 9 zł

Najlepszy do tej pory jaki miałam peeling do stóp. Porządny zdzierak, nie odważyłabym się go użyć do innej części ciała jak tylko stopy. Regularne stosowanie go przynosi widoczne efekty. Polecam stosować 3 razy w tygodniu, podczas prysznica, albo osobnej kąpieli stóp.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *