Bez kategorii

Promocja Rossmann

W aplikacji Rossmann, każdy użytkownik ma do dyspozycji 6 kuponów rabatowych 2 + 2, które może wykorzystać w dowolnym momencie do 31.12.2020. Promocją objęte są różne kategorie produktów, o których jeszcze wspomnę. Ja do tej pory skorzystałam tylko raz z promocji Rossmann 2+2 i widzę, że sporo osób czeka na ostatnią chwilę, dlatego chętnie podzielę się moimi wskazówkami, co warto kupić w Rossmannie z kuponami rabatowymi 2 + 2. Niestety formuła promocji Rossmann została nieco zmieniona i uważam, że ciężej się z niej korzysta, dlatego poniżej znajdziecie moje doświadczenie, i wytłumaczę, jak działa aktualna promocja Rossmann.

Na czym polega Rossmann promocja 2+2 z aplikacją?

Aby skorzystać z promocji należy posiadać aplikację Rossmann, poszukać w swoim profilu kuponów rabatowych i wybrać z 6 kategorii kupon. Po aktywacji kuponu mamy 14 dni na dokonanie zakupów, w innym przypadku aktywowany rabat nam przepada. Kupujemy 4 produkty, a 2 dostajemy gratis. Rabat naliczany jest od cen regularnych, w gratisie są dwa najtańsze produkty z listy. Kupowane kosmetyki muszą mieć różne kody kreskowe, nie można kupić cztery razy takiej samej odżywki do włosów.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Lista kuponów 2 + 2 Rossmann

  • Pielęgnacja twarzy
  • Dla zadbanych dłoni i stóp
  • Produkty do opalania
  • Regeneracja skóry, włosów i paznokci
  • Makijaż
  • Codzienna Higiena

Rossmann promocja 2 + 2 – co warto kupić?

Z racji, że asortyment drogerii ciągle się zmienia poniżej znajdziecie kilka moich inspiracji. Część z tych kosmetyków już dobrze znam, część jest dopiero na mojej liście zakupowej, ponieważ zbierają bardzo dobre opinie i wpasowują się w moje potrzeby. Pamiętaj, zanim zrobisz zakupy, sprawdź czy na pewno potrzebujesz nowych kosmetyków.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *