Bez kategorii

Ile czasu zajmuje mi makijaż?

Nareszcie się zmobilizowałam i policzyłam, ile tak naprawdę zajmuje mi poranny, codzienny makijaż. Do pracy bardzo rzadko wychodzę niepomalowana. Oczywiście wstaję pierwsza, tak aby zaoszczędzić czas na poranny makijaż. Najbardziej skupiam się na oczach, bo bardzo lubię mieć pomalowane oczy. Poza tym sama myśl o makijażu pobudza mnie do wstania wcześniej. Uwielbiam po prostu tą czynność. Gdy nie starcza mi czasu, rezygnuję z podkładu, różu czy bronzera, a na szybciocha omiatam twarz pudrem i maskuję co większe niedoskonałości. Jednak gdy mam odpowiednią ilość czasu, to mniej więcej tyle trwa mój poranny makijaż:

  • przygotowanie twarzy (tonik i kremy)- 2:00
  • malowanie oczu: 10:16
  • podkład: 1:50
  • korektor: 1:00
  • puder: 1:00
  • róż: 0:40
  • usta: 0:40

Całość zajmuje mi około 18 minut. Przeważnie rano na sam makijaż przeznaczam około 20-25 minut. Daruję sobie przeważnie kreskę i brwi, ponieważ nie musi być zawsze idealnie. Jeśli mam ochotę na eyeliner, wtedy mniej skupiam się na cieniach, aby zaoszczędzić czas.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *