Bez kategorii

Najgorszy kosmetyk do makijażu

Gdybyście miały wybrać jeden najgorszy kosmetyk do makijażu, jaki kiedykolwiek Wam się udało kupić, to co byście wybrały? Ja z pewnością wybrałabym Manhattan Perfect Eyes- Eyeshadow- Brown effects.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

To są moje jedne z pierwszych cieni, jakie kupiłam sobie do tzw. dziennego makijażu. Spodobały mi się, ponieważ nie są to typowe “nudne” cienie, a delikatne, zmysłowe, róże z domieszką koralu oraz lekko brązowo-miedziany kolor. Gdy tylko je zobaczyłam stwierdziłam, że muszą być moje. Cena ok. 25 zł trochę mnie zniechęciła, ale przeszłam koło nich 3 razy i kupiłam. (W drogeriach internetowych cena jest znacznie mniejsza).

Już po pierwszej aplikacji “na sucho” pożałowałam. Mimo zastosowanej bazy (zawsze używam) prawie w ogóle nie widziałam różnicy pomiędzy kolorami. Powieka wyglądała jakby była pomalowana jednym cieniem. “Na mokro” ciężko się je blenduje. Używam ich tylko wtedy gdy chce mieć bardzo delikatnie pomalowane oczy, a bardziej podkreślone usta. Kolor z opakowania ma się nijak do rzeczywistości. Te cienie są moim największym rozczarowaniem.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *