Bez kategorii

Nail Inc- brook stree

Dziś pokażę Wam paznokcie pomalowane lakierem Nail Inc- kolor: brook street. Lakier ten znajdował się w lipcowym Glossyboxie. Muszę przyznać, że jestem zadowolona z tego lakieru.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Według producenta:

“Lakier do paznokci Nails INC charakteryzuje się doskonałą trwałością i wyjątkowym połyskiem, a przy tym łatwo i dokładnie pokrywa płytkę paznokcia. Koralowy odcień lakieru wpisuje się w najnowsze trendy obowiązujące tego lata.”

Moja opinia:

Jeśli chodzi o trwałość- jest raczej standardowa. Rzeczywiście jeśli chodzi o połysk, jest on dość mocno widoczny (na zdjęciu są dwie warstwy bez top coat’u). Bardzo fajne krycie, nie smuży, po dwóch warstwach nie ma prześwitów. Kolor jednak ten nie nazwałabym koralowym. Jak można zauważyć kolor ten jest bardziej różowy niż pomarańczowy, więc nazwałabym go malinowy. Ale jak kto woli:) Podsumowując: podoba mi się blask lakieru, krycie, kolor, szybkie wysychanie. Natomiast uważam, że nie jest wart swojej ceny. Jednak cieszę się, że miałam okazję się o tym przekonać.

Lubicie takie kolory na lato? Co sądzicie o tym lakierze?

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *