Bez kategorii

Tołpa Spa Eco Vitality rewitalizujące mleczko – olejek | RECENZJA

Samej marki Tołpa przedstawiać nie muszę. Zapewne każda z Was przynajmniej jeden kosmetyk tej firmy miała i część pewnie polubiła. Ja jeszcze osobiście nie trafiłam na kiepski kosmetyk tej firmy. Owszem są niektóre lepsze lub gorsze, jednak słabego kosmetyku, który wyprodukowała Tołpa nie miałam. Dziś chciałabym Wam przedstawić mleczko – olejek, które ma przywrócić jędrność ciała. Ten produkt znalazłam w Glossy Boxie, gdy go jeszcze subskrybowałam i bardzo mnie ucieszył. W kosmetyku tym zakochałam się od pierwszego użycia i chyba nie będę w stanie znaleźć ani jednej wady tego mleczka. Zacznę od najważniejszej rzeczy, która najbardziej mi się z tym kosmetykiem kojarzy, czyli zapach. Dla mnie jest piękny! Cytryna, werbena, paczula i limonka – naturalne olejki eteryczne, mocne, wyraźne, orzeźwiające i utrzymujące się bardzo długo na skórze. Smarując się na noc, rano zapach będzie się utrzymywał. Na prawdę trzeba lubić ten zapach, inaczej możemy znienawidzić sam kosmetyk.

Konsystencja jest bardzo rzadka, mleczkowata, idealnie się rozprowadza, szybko się wchłania. Jest idealnie lekkie, zatem polecam stosować nawet latem. Zapach doda także odpowiednie orzeźwienie oraz pobudzenie. Konsystencja niewiele z olejkiem ma wspólnego, nie pozostawia tłustej warstwy, jednak skóra jest odpowiednio nawilżona. Poziom nawilżenia jest dla mnie wystarczająco dobry, nawet zimą nieźle się spisywał. Zapewne osoby o bardzo suchej skórze mogą być niezadowolone. Jeśli chodzi o ujędrnianie, nie zauważyłam spektakularnej zmiany, ale jest widoczna. Mleczko – olejek pozostawia skórę bardziej napiętą i elastyczną, odżywia oraz wygładza. Kolejnym plusem jest na pewno fakt, że nie tłuści i nie brudzi ubrań. 

Opakowanie jest mega wygodne, poręczne i higieniczne. Półprzeźroczyste opakowanie można widzieć ile produktu zostało do końca, a konsystencja sprzyja wykończeniu w 100%. Seria Tołpa Eco SPA jest godna polecenia wszystkim miłośniczkom naturalnych składów, żadnej chemii tu nie uraczycie. Po tylu plusach jednak znajduję minusik, nie jest to mleczko super wydajne. Cena też może lekko odstraszać 38 zł / 270 ml, jednak nie uważam, że są to pieniądze wywalone w błoto, ponieważ producent wywiązuje się z każdej obietnicy. Na wizażu również znajdziecie sporo pochlebnych opinii tego mleczka. 

Podsumowując jest to mój ulubiony produkt do nawilżania i ujędrniania ciała. Polecam, ponieważ sama będę chętnie do niego wracać. Tołpa Eco Spa Rewitalizujące mleczko – olejek podniosło bardzo wysoko poprzeczkę.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *