Bez kategorii

ZIAJA OCZYSZCZANIE – SERIA LIŚCIE MANUKA – KREM MIKROZŁUSZCZAJĄCY Z KWASEM MIGDAŁOWYM NA NOC

Wiele razy już podkreślałam na łamach mojego bloga, że lubię markę Ziaja. Gdy dowiedziałam się o nowej serii liście manuka, koniecznie chciałam cokolwiek wypróbować. Wydawało mi się, że ta seria stworzona jest właśnie dla mnie. Do kremu na noc przekonała mnie zawartość 3% kwasu migdałowego, którego zadaniem jest złuszczanie. Tego właśnie oczekiwałam głównie od tego produktu. Ja przygodę z kwasami dopiero zaczynam, tak więc niskie stężenie tego kwasu jest dla mnie jak najbardziej na plus. Dzięki regularnemu stosowaniu zauważyłam poprawę, jednak nie była ona spektakularna.  Krem ten bardzo delikatnie złuszcza oraz odnawia naskórek, nie powodując przy tym podrażnień. Według producenta powinien również nawilżać, i rzeczywiście to robił. Rano moja cera była w dobrej kondycji, ani sucha, ani nieprzetłuszczona.  Dla mnie nawilżenie jest idealne, skóra rzeczywiści jest bardziej napięta i sprężysta. Przypomnę, że moja cera nie jest odwodniona, ani też nie mam skłonności do przetłuszczania się. Krem ten pomaga w walce z trądzikiem ograniczając jego występowanie, jednak nie jest w stanie całkowicie go wyleczyć.  Dzięki niemu wypryski, które już powstały, szybciej się goją . U mnie zmniejszył przebarwienia oraz podskórne grudki. Delikatnie zwęża pory, ale nie jest to satysfakcjonująca mnie poprawa. Z zaskórnikami praktycznie w ogóle sobie nie radził, ale za to przynajmniej nie zapychał i nie powodował nowych.  Dlatego nie polecam osobom, które mają spory problem z zaskórnikami i głównie liczą na ich redukcję. Choć można ten krem potraktować jako wstęp do stosowania kremów z większym stężeniem kwasu migdałowego.

Krem ma delikatną, żelową konsystencję. Idealnie się rozprowadza. Pozostawia uczucie świeżości, delikatnie chłodzi. Ma ładny, dosyć intensywny, świeży zapach, przypominający colę wymieszaną z męskimi perfumami (mnie się podoba).  Produkt ten kosztuje około 10 zł i jest ogólnodostępny.  Przełożenie działania oraz ceny tego kremu jest sporym plusem. Krem jest wydajny wystarcza na około 2 miesiące codziennego stosowania.

Ten krem jest bardzo dobry dla osób o umiarkowanych problemach z trądzikiem, zaskórnikami, przebarwieniami. Przy regularnym stosowaniu widać efekty. Jednak nie sprawdzi się u osób z tendencją do przesuszania się skóry oraz u osób o silnym, ropnym trądziku.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *