Bez kategorii

Co kupiłam w DM? Moje nowości lipca

Nikomu chyba drogerii DM nie muszę przedstawiać? Dla tych jednak co nie są zorientowani, to DM jest bardzo popularną (zaraz po Rossmannie) siecią drogerii w Europie. Niestety w Polsce ta sieć nie jest dostępna, za to nasi sąsiedzi: Niemcy czy Czesi mogą cieszyć się tanią chemią gospodarczą. DM znajdziecie również na Węgrzech, w Austrii i Chorwacji. Prawie 4 lata temu pokazywałam Wam moje pierwsze zakupy z tej drogerii, i wtedy królowała Balea. Później jeszcze ze dwa razy zdarzyło mi się być w tej drogerii, raz w Niemczech, raz w Czechach i głównie sięgałam po ich marki Alverde i Balea, które są dosyć tanie i wśród nich można znaleźć zachwalane w blogosferze perełki. Jeśli więc przed Wami jest urlop i wybieracie się do któregoś z powyższych krajów, to zapraszam na poniższy post, być może Was coś zaciekawi. Przed zakupami robiłam mały rekonesans, co warto kupić w DM i odsyłam Was do bloga Agaty, która poświęciła na ten temat aż 3 wpisy. Nieco sugerowałam się jej poleceniami, ale także poszłam na żywioł. Skupiłam się na produktach, które u mnie szybko się zużywają i nie będę mieć wyrzutów sumienia w postaci zalegających zapasów. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Balea – żele pod prysznic 

Uwielbiam żele pod prysznic marki Balea, są tanie (0,55 Euro za stałą ofertę lub 0,75 Euro wersja limitowana) oraz bardzo ładnie pachną, a zapach długo się utrzymuje. Nic więcej się po żelach pod prysznic nie spodziewam. Zawsze wybieram coś z limitowanej edycji, latem chyba są najpiękniejsze zapachy. Żele pod prysznic sprawdzają się także u mojego męża (on woli te wersje dedykowane dla mężczyzn), nie uczulają nas i nie wysuszają naszej skóry. 

Alverde – Bio – Kokosmilch – seria nawilżająca do włosów 

Marka Alverde słynie ze swoich naturalnych składów, oraz z tego, że jest całkiem tania. Kilka lat temu, kiedy w Polsce były słabo dostępne kosmetyki z niezłym składem, to bardzo się cieszyłam jak mój mąż przywoził mi z Niemiec szampony i odżywki tej marki. Wtedy mocno się nimi zachwycałam, teraz mając większe rozeznanie, już na mnie ta marka nie robi jakiegoś większego wrażenia, nie mniej jednak warto sprawdzić coś nowego, tym razem padło na serię kokosowąnawilżającą suche włosy – szampon, odżywka i maska do włosów. Alverde ma też swoje kosmetyki do makijażu, na blogu pisałam już o podkładzie oraz pudrze w kompakcie.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *