Bez kategorii

Palety MUA Makeup Academy Undressed

Natknęłam się na informację, że brytyjska marka MUA (Makeup Academy) jest od niedawna dostępna w drogeriach Natura. Jakieś 5 lat temu był spory hype na tę markę, zwłaszcza na palety cieni. Oczywiście każda blogerka chwaliła w owym czasie niezawodność tej marki, przez co zapotrzebowanie na te niskobudżetowe kosmetyki rosło. W tamtym czasie można było te palety kupić jedynie w drogeriach online. Ja swoje 3 palety marki MUA kupiłam 3 lata temu będąc w Londynie. I w sumie chyba nie powstałaby o nich żadna recenzja, gdyby nie fakt, że znalazłam stare zdjęcia tych palet na karcie (brawo ja), a także dlatego, że po tylu latach MUA jest dostępna stacjonarnie w Naturze. Swoją drogą dopiero teraz robiąc research, czy aby na pewno ta marka w ogóle istnieje, dowiedziałam się, że w drogerii Natura można robić zakupy online. Tyle żyć w niewiedzy, mój portfel jest mi za to wdzięczny. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Przy okazji projektu pan, ostro przeglądam swoje kosmetyki kolorowe. Najwięcej oczywiście w swoich zbiorach mam palet cieni do powiek. Nawet nie wiedziałam, że jest ich tak dużo. Choć sporo z nich jest tak samo starych jak mój blog, to nie potrafię się z nimi rozstać. Moje przywiązanie do rzeczy mocno walczy z rozumem, i wkrótce z kilkoma paletkami na dobre się rozstanę. Na razie daję tym dwóm poniższym paletkom żółtą kartkę i zobaczymy, czy do końca roku uda mi się z nimi wywalczyć jakieś denko. O ile nie zraziły Was straszne zdjęcia z 2015 roku, to zapraszam na recenzję dwóch „rozebranych” MUA undressed oraz MUA undress me too. 

Oby dwie paletki są kopią (mniej lub bardziej udaną) słynnych palet Urban Decay Naked oraz Naked 2. Kilka lat temu ogromnie chciałam mieć jedną z tych palet, dlatego chciałam zobaczyć, która wersja kolorystyczna będzie mi najlepiej odpowiadać. Chciałam jedną, uniwersalną paletę do makijażu dziennego, ale zanim „zainwestowałabym” większe pieniądze wolałam sprawdzić tańszy odpowiednik. 3 lata temu byłam pozytywnie zaskoczona jakością tych dwóch paletek, bardzo często ich używałam do malowania się do pracy. Jednak z czasem, gdy poznałam lepsze palety, niestety Undressed MUA i Undress me too MUA poszły w odstawkę. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *