Bez kategorii

Orly- Kiss The Bride- blady róż czy blada

To jest jedyny lakier Orly jaki posiadam. Jakoś nigdy lakiery Orly, pomimo licznych pochlebnych recenzji, nie kusiły mnie. Zniechęcały mnie przede wszystkim: słaba dostępność i zbyt wysoka cena. Jednak gdy robiłam zakupy lakierów online, zauważyłam także kilka egzemplarzy wcześniej wspomnianej marki. Kolor Kiss The Bride nie sposób nie zauważyć, dlatego także trafił do mojego wirtualnego koszyka. 

KOLOR:

Gdy przeglądałam swatche tego lakieru, zanim go kupiłam, wydawało mi się, że Orly Kiss The Bride jest łudząco podobny do Essie Fiji. Jednak gdy pierwszy raz pomalowałam nim paznokcie, to doszłam do wniosku, że jednak te lakiery nieco się mogą różnić. Zapewne dla mężczyzn tych różnic będzie zdecydowanie mniej. Kolor Kiss The Bride to coś pomiędzy bladym różem, a bardzo rozbieloną brzoskwinką. Lakier Orly wygląda tak, jakby kolory: pomarańczowy i różowy mocno rozcieńczył białą farbą. Orly Kiss The Bride jest bardzo kremowy, jasny, idealnie pasuje do opalonych dłoni. Nadaje paznokciom klasyki. Ostatnio bardzo lubię takie jasne kolory.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

PĘDZELEK:

To co wyróżnia lakiery ORLY to ich ogumowany uchwyt pędzelka, dzięki temu pędzelek ciężej wypuścić z rąk. Ale takiej łamadze jak ja zapewne nic nie pomoże, i pędzelek jak będzie miał wypaść to wypadnie. Sama końcówka pędzelka jest dosyć duża i przez to mniej poręczna dla mnie. Pędzelek jest cienki i długi, dosyć giętki. Bałam się go, zanim pomalowałam nim paznokcie. Jednak okazał się rewelacyjny i bardzo szybko i sprawnie poszło mi pierwsze malowanie paznokci.

KONSYSTENCJA / KRYCIE:

Byłam zaskoczona tym lakierem. Myślałam, że do tak jasnego i mlecznego koloru, trzeba dużo wolnego czasu, rezerwy cierpliwości i śpiącego dziecka. Nic bardziej mylnego. Co prawda dziecko spało, głowy nie zawracało, a paznokcie raz dwa pomalowałam, bez utraty nerwów. Nie smuży, nie rozlewa się. Dwie cienkie warstwy i paznokcie pomalowane. 

TRWAŁOŚĆ:

Na paznokciach Orly Kiss the bride wytrzymał 6 dni, ale po 4 dniach były już leciutkie odpryski. Myślę, że trwałość jest standardowa, ja więcej od lakierów nie wymagam. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *