Bez kategorii

Zużycia czerwca i lipca

Nareszcie przyszło mi się uporać ze śmieciami, które chowam po kątach w łazience, już od ponad miesiąca. W czerwcu ze zużyciami było słabo, więc nie zawracałam sobie głowy postem, który prawie nie zawierałby treści. W lipcu było lepiej, aczkolwiek szału też nie było. Ale kto by tyle śmieci trzymał. Jeśli dalej nie znudziły Wam się posty o tematyce denkowej, to zapraszam do dalszej lektury.

włosów osłabionych i przerzedzających się- biotyna i kofeina

1. Balea- kremowy żel pod prysznic- kokos i nektarynka

Bardzo sławne żele pod prysznic, które są równie trudno dostępne do kupienia w Polsce stacjonarnie. Nie opłaca się ich kupować online, ponieważ ceny są zawyżone. Jeśli ktoś ma możliwość kupienia ich za granicą, radziłabym od razu zrobić większy zapas. Żel pod prysznic to kosmetyk, który szybko się zużywa. Balea słynie ze swoich tanich żeli o kremowej konsystencji, i długotrwałym, oryginalnym zapachu. Lubię i polecam. 

2.Pharmaceris H, Keratineum- skoncentrowany szampon wzmacniający do włosów osłabionych

Całkiem dobry szampon. Dość mocno wpływa na przetłuszczanie włosów, choć nie tak jakbym tego oczekiwała. Skóra głowy po pewnym czasie zareagowała w odwrotny sposób i zaczęła się bardziej przetłuszczać, natomiast końcówki ucierpiały i lekko się wysuszyły. Z asystą dobrej odżywki nie robił wielkiego bałaganu na głowie, a rzeczywiście wpłynął skutecznie na mniejsze wypadanie włosów. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

3. Alterra – Łagodny szampon dla wrażliwej i podrażnionej skóry głowy- migdały i jojoba

Nie mam wrażliwej skóry głowy, więc ciężko mi ocenić działanie tego szamponu. Używałam go jako szamponu bez SLS, łagodnego, dla odmiany po tym z Pharmaceris. Nie był rewelacyjny, ale na pewno nie szkodził, nie plątały się po nim włosy, dobrze oczyszczał, jak na szampon bez SLS. Myślę, że mógłby być to dobry szampon dla osób, które nie przepadają za szamponami dla dzieci, a potrzebują używać takich delikatnych.

4. Alterra- Szampon do włosów osłabionych i przerzedzających się- biotyna i kofeina

Ten szampon jak ten powyższy z butów mnie nie wyrwał. Był w porządku, krzywdy nie robił, średnio mogę określić jego działanie. Moje włosy są ostatnio w dobrej kondycji, nie wypadają nadmiernie, raczej w granicach rozsądku. Trudno mi określić, co tak naprawdę na nie wpłynęło, na pewno szereg czynników. Ale wiem na pewno, że szampony o łagodnym, delikatnym, w miarę naturalnym składzie jak te z Alterry świetnie uzupełniają pielęgnację innymi, bardziej radykalnymi szamponami, czy odżywkami. Jeśli ktoś lubi naturalne kosmetyki, to powyższe szampony można z ciekawości wypróbować.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *