Bez kategorii

Morska otchłań- Golden Rose Rich Color 108

Przedstawiam Wam dziś Golden Rose Rich Color 108. Kupiłam go już jakiś czas temu, ale na moich paznokciach gości od niedawna. Lubię to serię lakierów, choć z tym lakierem miałam ciężki pierwszy raz.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

KOLOR:

Jest to morski, ciemny turkus. W zeszłym sezonie dosyć modny kolor. Na paznokciach wydaje się być trochę mroczny. Przy dobrym oświetleniu i w dzień nabiera na atrakcyjności. Myślę, że jest on w stanie kogoś zauroczyć.

PĘDZELEK:

Ta seria lakierów posiada szeroki, gęsty pędzelek. Mam dosyć szeroką płytkę paznokcia, dlatego lubię lakiery z takimi pędzelkami.

KONSYSTENCJA:

Musiałam trafić na felerny egzemplarz, ponieważ konsystencja jest dosyć gęsta, przez to ciężko było nałożyć cienką warstwę lakieru. Myślę, że musiał już być wcześniej macany i niedokręcony, przez to szybko zgęstniał. Muszę go rozcieńczyć, bo wolę nakładać go cienkimi warstwami.

KRYCIE:

Na zdjęciu są dwie grube warstwy (przez kiepską konsystencje), ale spokojnie wystarczyłyby dwie cienkie. Krycie jest idealne, lakier nie smuży.

TRWAŁOŚĆ:

Po dwóch dniach zdarły się końcówki. Myślę, że bez dobrego top coat’u ciężko byłoby mu wytrzymać więcej niż 3 dni. 

CENA/DOSTĘPNOŚĆ:

Wyspy Golden Rose, osiedlowe drogerie, koszt ok. 6,9 zł

A jak Wam się podoba?

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *