Bez kategorii

Maska Biovax Naturalne Oleje: Kokos

Dosyć głośno było na blogosferze o tej masce, gdy wchodziła na rynek. Większość blogerek na pewno już wypróbowała jakiś olej na swojej głowie. Ja też jakiś czasem temu przemogłam się i od tamtej pory olejowałabym włosy najlepiej codziennie. Akurat gdy ta maska weszła na rynek skończyłam maskę Biovax intensywnie regenerującą do włosów słabych ze skłonnością do wypadania, która całkiem nieźle się sprawdziła, dlatego z wielką ciekawością sięgnęłam po “naturalne oleje”. Skoro oleje same w sobie się u mnie sprawdzają, to taka maska pewnie też zdziała cuda, prawda?

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Stosowałam ją na kilka sposobów:

-krótko- około 5-10 minut pod przykryciem

-długo- około 25 minut pod przykryciem i ręcznikiem

-po wcześniejszym olejowaniu

-bez wcześniejszego olejowania

Żaden z powyższych z sposobów się u mnie nie sprawdził. Gdy stosuję ją krótko to niczym nie różni się w działaniu od odżywki, a przecież nie o to nam tutaj chodzi. Gdy się ją stosuje dłużej, mocno obciąża mi włosy (bez znaczenia jest także tutaj grubość warstwy). Po wcześniejszym olejowaniu włosów to już nie mówię jaki smalec zostaje mi na głowie. 

Po tej masce włosy są miękkie, lśniące, ale tuż po wyschnięciu. Niestety długo ten blask się nie utrzymuje, po kilku godzinach stają się mocno przetłuszczone. Przede wszystkim są oklapnięte, bez jakiejkolwiek objętości. Maska sama w sobie nawet nieźle nawilża włosy, ale ich nie wygładza, na końcach strasznie się puszą. Jedyne co urzekło mnie w tej masce to zapach, jest dość intensywny, mnie przypomina jakieś perfumy, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jakie. Jak dla mnie maska jest wydajna, chętnie  już zużyłabym ją, a tu końca nie widać. Myślę, że maski Biovax nie różnią się konsystencją, wszystkie są takie budyniowate, dosyć treściwe.

Myślę, że ta maska nie u wszystkich się sprawdzi. Na pewno nie polecam jej osobom o cienkich włosach z tendencją do przetłuszczania się. Także nie sprawdzi się na gęstych i ciężkich włosach. 

Dajcie znać u kogo się sprawdziła ta maska?

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *