Bez kategorii

Essie: Flawless. Różowo mi.

Jeśli chodzi o lakiery Essie to przepadłam bez reszty- uwielbiam na maksa. Jak tylko będzie jakaś promocja to wiedzcie, że mnie tam znajdziecie. Choc prędzej przeszukam neta i coś zamówię.

Mówcie co chcecie, ale Essie coś w sobie mają, że ich kolory wręcz hipnotyzują. Właśnie za to ich uwielbiam, że można w ich kolorach przebierać, a każdy lakier się różni od drugiego. Pędzelki szerokie, raz dwa i paznokieć pomalowany. Rzadka konsystencja, łatwo się rozprowadzają, nie rozlewa się na skórkach. Nie robią się smugi. Jedyny minus jaki widzę, to fakt, że jasne kolory trzeba nakładać 3 warstwy, aby nie było prześwitów. Ale za to szybko schnie, a z użyciem top coat’ u Essie good to go, wysychanie jest natychmiastowe. Trwałość lakieru standardowo 4 dni, pewnie dałby radę dłużej, ale mi się znudził i go zmyłam. 

Macie swoje ulubione kolory Essie? Jaki jest Wasz najbardziej ulubiony lakier? Potraficie wybrać?

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *