Bez kategorii

Wiosenny haul: Buty Deichmann

Tak wyglądają moje przygotowania do wiosny. Na razie tylko buty, ponieważ ubrań jeszcze kupować nie mogę (na dwa tygodnie się nie opłaca, a nie wiem jak szybko wrócę do dawnej figury). Buty za to muszą być płaskie (bądź na niskim obcasie), bo czekają mnie długie wiosenne spacery. Swoją drogą nie mogę się już doczekać.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.


Kosmetycznych zakupów też w tym miesiącu bardzo niewiele było (tak więc nie opłaca się Wam chwalić). W kwietniu będę kładła nacisk na zużywanie zapasów- na zakupy nie będzie czasu, tak mi się wydaje 
A teraz do rzeczy: przedstawiam Wam 3 pary butów, kupionych z myślą o długich spacerach z maleństwem.

1. Graceland: mokasyny damskie 69 zł

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *