Bez kategorii

Clinique- 3 kroki są nareszcie moje!

Dziś chciałam się pochwalić moimi ostatnimi zakupami z Douglasa. Nareszcie wyzbyłam się wszystkiego do pielęgnacji twarzy i z czystym sumieniem kupiłam 3 kroki Clinique- dry combination (cera mieszana w stronę suchej). A tak prezentują się moje skarby na zdjęciach:

Liquid facial soap 50 ml, Clarifying lotion 2 100ml, Dramatically different moisturizing lotion 30 ml

Cena: 105zł

Oprócz tego dobrałam sobie jeszcze krem na dzień nawilżający z wysokim SPF, jako uzupełnienie tej kuracji. Jestem ciekawa czy warto aż tyle inwestować w pielegnację. 50 ml Cena: 229 zł 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *