Uncategorized

Orzeźwiający zapach natury- Sól do kąpieli KINGA

Sól do kąpieli KINGA Liść zielonej herbaty

Dziś przychodzę do Was z recenzją soli do kąpieli Kinga o zapachu zielonej herbaty. Saszetkę tą dostałam od koleżanki, której TŻ pochodzi z Wieliczki. Trzymałam tą sól na “specjalną” okazję, czyli wtedy kiedy będzie mi się marzyć cudownie orzeźwiająca kąpiel, która choć na trochę przywróci mnie na nogi. Pewnie nawet nie trudziłabym się z recenzją tej saszetki, gdyby nie fakt, że oczarowała mnie swym zapachem.
OD PRODUCENTA:
“Znakomita sól kąpielowa powstała na bazie wielickiej soli warzonej z dodatkiem aromatu zielonej herbaty. Odświeża ciało i dodaje energii. Ujędrnia i uelastycznia skórę. Rozpościera zapach zielonej herbaty, która dodatkowo koi i nadaje kąpieli zmysłowej atmosfery.”
SKŁAD:
Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Soluble Colagen, Fragrance, [+/-C.I. 47005, C.I.42090, C.I. 19140, C.I.15985, C.I. 14720].

MOJA OPINIA:
To na co zwróciłam uwagę, to fakt, że niesamowicie się pieni. I to jest to, co wyróżnia ją od innych soli dostępnych na rynku. Zapach jest orzeźwiający, bardzo przyjemny. Kąpięl z tą solą dodaje nieco energii (pod warunkiem, że kąpiel nie będzie za gorąca.) Niestety reszty właściwości tej soli nie zauważyłam, ale tą saszetkę wykorzystałam na raz. Na pewno postaram się ją kupić w pełnowymiarowym opakowaniu (cena 6zł). 

Wchodząc na stronę producenta: KLIKmożemy znaleźć sporo interesujących kosmetyków do kąpieli. Opakowania są staranne i przyciągające oko, tak więc mogą się przydać jako pomysł na prezent.Pozdrawiam