Bez kategorii

Rimmel- 60 seconds- 415 instyle coral

Przedstawiałam Wam już moją propozycję lakierów na wiosnę. Wśród nich znalazł się także koralowy lakier, który notabene dostałam jeszcze jesienią i czekał na swoje odkrycie aż do teraz. Rimmel- 60 seconds to seria lakierów szybko schnących- pierwsza warstwa rzeczywiście schnie natychmiastowo, jednak kolejne wymagają już moim zdaniem wspomagaczy. 

KOLOR:

Uwielbiam ten lakier ze względu na swój koralowy kolor, który zależy od typu światła i jego natężenia. W sztucznym oświetleniu można dopatrzeć się więcej pomarańczowych tonów, w słońcu na pewno dominuje róż. Lakier ten w butelce wydaje się być lekko rozbielony, natomiast na paznokciach zaskakuje swoją intensywnością. Muszę przyznać, że wcześniej zaliczyłabym go nawet do pasteli, a tu wielkie zaskoczenie, ponieważ na paznokciach wydaję się być neonowy. Lakier nie zawiera żadnych drobinek, wykończenie ma kremowe.

PĘDZELEK:

Do lakierów Rimmel z serii 60 seconds dołączony jest szeroki pędzelek. Jest wystarczająco giętki i elastyczny. Bardzo łatwo maluje się nim moją szeroką płytkę paznokcia. Pędzelek ten charakteryzuje się wysoką jakością. 

KONSYSTENCJA / APLIKACJA:

Rimmel 415 instyle coral jest dosyć gęsty, ale na szczęście niezagęsty i nie sprawia problemów przy aplikacji. Bardzo szybko można nim pomalować paznokcie. Kryją już dwie cieńsze warstwy. Ja nie dopatrzyłam się prześwitów. Na całe szczęście nie smuży. Pierwsza warstwa jak już wspomniałam szybko wysycha, co przyspiesza znacznie malowanie paznokci.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *