Bez kategorii

Haul: -49% Rossmann, Golden Rose, Nocanka, Super Pharm

Nadszedł czas na podsumowanie moich kwietniowych zakupów. Niestety w tym miesiącu promocje nie sprzyjały oszczędzaniu. Przyznaję się bez bicia trochę poniosło mnie w tym miesiącu, i zdecydowanie za dużo kupiłam lakierów. Mam nadzieję, że chociaż część z Was mnie zrozumie i rozgrzeszy. W tym momencie mój rozsądek do mnie przemawia i każe mi przestać. 

Najpopularniejsza w tym miesiącu zapewne jest promocja Rossmann’a, gdzie można upolować produkty do makijażu -49%. Przez zbieg okoliczności trafiłam do drogerii w dniu rozpoczęcia promocji, i dokładnie zaraz po otwarciu. Muszę przyznać, że tylko kilka pań zrobiło podobnie, i bez żadnych przepychanek, w kulturalnych warunkach mogłam dobrać sobie kolory podkładów oraz korektora. Mam nadzieję, że po czasie nie okażą się te kolory złym wyborem, ponieważ często mam z tym problem. Jeśli chodzi o tą promocję, to spadła mi z nieba, bo właśnie na wykończeniu mam podkład.

Bourjois Healthy Mix Foundation 52 Vanilla (do tej pory czytałam tylko jedną niepochlebną opinię o tym podkładzie, więc głęboko wierzę, że jednak stanie się moim ulubieńcem)

Bourjois Healthy Mix Concealer 51 (kolor 52 był strasznie żółty i nijak nie pasował do koloru podkładu)

Bourjois 123 Perfect CC cream 31 Ivory (obawiam się, że latem może być za jasny, najwyżej będę mieszać z ciemniejszym podkładem, albo zostawię na zimę)

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *