Bez kategorii

e.l.f. Eyebrow Kit- czyli zrób sobie brwi

Od pewnego czasu panuje wręcz moda na kosmetyki do stylizacji brwi. Kiedyś była henna, odważniejsze próbowały kredek a teraz są już gotowe zestawy. Oczywiście znane Jutuberki będą polecać MUFA, a jakże. Niestety (albo stety) nie mam w zwyczaju wywalać stówy na coś, co nie wiem czy będę używać i nie wiem czy w zasadzie jest mi to potrzebne. Ojciec mego dziecka pewnie 90% moich kosmetyków uważa za zbyteczne, no i założę się, że w życiu nie zgadłby do czego służy to mazidło (pomimo swej nieprzeciętnej inteligencji). Chciałam Wam przedstawić coś, co naprawdę lubię i często używam (nie używam jak ino leze do sklepu albo mam dzień paszteta, który ostatnio często mi się zdarza). No i przede wszystkim nie kosztuje stówy, a jedną piątą.

Opakowanie jest solidne, naprawdę. W zestawie jest wosk oraz cień. Ja mam w kolorze light- ale wcale jasny nie jest (tak więc nie polecam jasnym blondynkom, tym ciemnym już tak). Do zestawu dołączony jest taki prowizoryczny pędzelek- który daje radę na wyjazdach, ale w domu wolę sięgnąć po coś większego i bardziej profesjonalnego. 

Generalnie na wygląd moich brwi nie narzekam, nie straszę swoimi brwiami jak ich nie mam „zrobionych”, ale dzięki temu zestawowi wygląda się zdecydowanie lepiej. Makijaż staje się pełniejszy i wykończony. Jest to bardzo trwały produkt, ponieważ powyższy produkt mam chyba ponad rok, w miarę codziennie używam, a zużycie jest znikome. Myślę, że cena również jest na plus, bo ok. 20 zł. Nawet niewprawiona ręką może uzyskać naturalny wygląd brwi i ciężko z nim przesadzić. Bardzo fajne opakowanie z lusterkiem w środku. Najważniejsza chyba jest trwałość- bez zarzutu! Jedynym minusem dostrzeganym przeze mnie jest dostępność- bo tylko przez internet.

Ciężko mi będzie zużyć do końca i użyć jakiejś alternatywy. Nie mam porównania do innych zestawów. ten polecam i póki co zdradzać go nie będę, chyba, że zachce mi się eksperymentów.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *