Bez kategorii

Jak zacząć zużywać kolorówkę?

Kupowanie kosmetyków to sama przyjemność, jednak to niewinne hobby może wymknąć się spod kontroli. Kiedy zaczynałam 7 lat temu prowadzić blog o tematyce urodowej, kosmetycznej, chciałam, aby przez moje ręce przewinęło się jak najwięcej kosmetyków, zarówno tych do pielęgnacji, jak i makijażu. W głowie miałam plan takich postów, jak “10 najlepszych podkładów”“7 szamponów do włosów przetłuszczających się” itd. Jednak stosunkowo niedawno zorientowałam się, że będąc sobą, używając to co lubię, w swoim tempie, ciężko dorównać mi innym blogerkom, i mieć możliwość wypróbowania wszystkich kosmetyków i nadążyć za nowościami, no i jeszcze je sfotografować, a także napisać rzetelną recenzję. Kiedyś moje uzależnienie od kosmetyków uważałam za niewinną przyjemność, jednak doszłam do tego punktu, że przestało mi się to podobać. Od dawna lubię upraszczać moją codzienność, tak, aby mieć więcej czasu na inne przyjemności. Zauważyłam, że im mniej rzeczy posiadam, tym mniej muszę sprzątać i to mniej więcej popchnęło mnie do wprowadzenia w życie Project Pan. Minął już rok, jak aktywnie zużywam kosmetyki do makijażu. To był bardzo ciekawy rok, podczas którego odnalazłam swoje preferencje, swój styl i wiem czego się trzymać. Jeśli czujesz, że przestałaś panować nad zakupami, masz za dużo kosmetyków do makijażu, to chętnie pokażę Ci, jak krok po kroku zacząć z Project Pan i zacząć zużywać kosmetyki do makijażu. Poniżej znajdziesz poradnik dla początkujących.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Wybierz produkty, które stosujesz codziennie, bez których nie wyobrażasz sobie makijażu. 

Wybierz kolorystykę, po którą najczęściej sięgasz, taką swoją mini bazę, kolory neutralne pasujące do każdego typu ubioru. Bez sensu jest wybierać bronzer, róż czy bazę pod podkład, jeśli nie używamy tych produktów codziennie, bez których nie wyjdziemy z domu. Zrób sobie mini listę produktów, których używasz zawsze – i z tej kategorii wybierz po jednym kosmetyków.

Wybierz produkty o kolorystyce odpowiadającej obecnej porze roku,

żeby nie męczyć się np. za jasnym podkładem latem. Latem wybierz podkład, który aktualnie Ci najbardziej odpowiada kolorystycznie (a nie ten najstarszy najdłużej zalegający). 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Stosuj rotację, najlepiej sezonową. 

Ja co miesiąc wymieniam paletę cieni do makijażu. Oczywiście latem wybieram te, w których więcej jest kolorów, zimą i jesienią sięgam po te o ciemniejszych, cieplejszych kolorach. Usta latem wolę w naturalnych, jasnych kolorach, jesienią i zimą częściej sięgam po ciemniejsze kolory. Latem wolę błysk rozświetlacza, a zimą wyraźniejszy róż. Wracam co kilka tygodni do kosmetyków, tak aby używać wszystkich, które mam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *