Bez kategorii

Tangle Teezer The Orginal vc Compact

Pierwszy raz o Tangle Teezer dowiedziałam się kilka lat temu, kiedy z wielką namiętnością oglądałam polskie gwiazdy Youtube’a. Cena Tangle Teezera wtedy skutecznie mnie odstraszała, ale na szczęście, gdy te cudowne szczotki stały się bardziej popularne i lepiej dostępne w Polsce, to i cena wystarczająco zmalała. Moją pierwszą super szczotkę dostałam od męża. Długo wierciłam mu dziurę w brzuchu, aż w końcu uległ. Obecnie posiadam dwie wersje tego gadżetu mianowicie Tangle Teezer The Orginal oraz Tangle Teezer Compact Styler, dlatego chciałabym dla Was przygotować zestawienie tych dwóch szczotek do włosów.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Tangle Teezer The Orginal zakochałam się od pierwszego użycia. Rozczesywał moje cienkie, wiecznie zaplątane włosy. Nagle dowiedziałam, o co tyle szumu w blogosferze i wśród elity Youtube’a. U mnie w pracy koleżanki także ciągle polecają między sobą tę szczotkę, zwłaszcza posiadaczki długich włosów. 

Czym różnią się wersja Tangle Teezer The Orginal i Tangle Teezer Compact Styler?

Chciałabym zacząć od tego, że oby dwie te szczotki różnią się od tych tradycyjnych tym, że nie posiadają rączki. Jednak te dwa gadżety są specjalnie wyprofilowane tak, aby wygodnie się je trzymało w dłoni. Myślę, że może być to minus dla niektórych osób, ale muszę zapewnić te niezdecydowane osoby, że szybko można się przyzwyczaić do tego faktu. Wersja Compact Style na pierwszy rzut oka różni się tym, że posiada wieczko, które chroni igły przed odkształcaniem się. Przez te, że ta wersja jest mniejsza od The Orginal i posiada ową przykrywkę można taki Tangle Teezer nosić w torebce lub wrzucić spokojnie do walizki. Ot, taki turystyczny mini TT. Niestety igiełki w kompakcie są nieco twardsze przez co ciężej się tą szczotką rozczesuje włosy. To co wyróżnia te dwa gadżety jest fakt, że oby dwa TT są higieniczne w utrzymaniu. Ja je myję pod bieżącą wodą, z dodatkiem szamponu, a włosy “wyczesuję” starą szczoteczką do zębów lub starym grzebieniem. Bardzo szybko schną. Sekret tych dwóch szczotek tkwi w długości igiełek, czyli na przemian są jedna krótsza, druga dłuższa. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *