Bez kategorii

Jesienny makijaż | ciemne usta | Makijaż

Jesień w pełni. Za oknem deszcz, zimno i ponuro. Jednak to dobra okazja, aby poeksperymentować i poszaleć z makijażem. Coraz częściej widzę kobiety, które decydują się na noszenie mocnej czerwieni na ustach, właśnie o tej porze roku. Uwielbiam i podziwiam. Dziś przedstawiam moją propozycję makijażu na jesień, czyli lekko przydymione w kolorze brązu oko i ciemnoczerwona szminka, wpadająca w fiolet. Niestety zdjęcie nie oddało w 100% tego koloru.

OPIS KROKÓW

Krok 1. Nakładam bazę Urban Decay na całą powiekę

Krok 2. Podkreślam brwi ciemnobrązowym cieniem e.l.f oraz nakładam na całą ruchomą powiekę jasnobeżowy cień Sensique.

Krok 3. Za pomocą puchatego pędzelka rozcieram lekko granicę przy wewnętrznym kąciku oka oraz dokładam „roboczą kreskę” zrobioną za pomocą brązowej kredki Eveline.

Krok 4. Na drugą połowę powieki (od zewnątrz) dokładam ciemniejszy cień (jasnobrązowy) z palety MUA undressed me too. Staram się dokładnie go rozetrzeć.

Krok 5. O ton ciemniejszy brąz dokładam nad załamanie powieki i rozcieram.

Krok 6. Ciemnym brązem robię dolną kreskę, tak aby łączyła się z tą górną.

Krok 7. Poprawiam „roboczą kreskę” czarnym eyelinerem w żelu. Dodaję do wewnętrznego kącika połyskujący cień.

Krok 8. Tuszuję rzęsy.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *