Bez kategorii

Rubinowa Lista Blogów – Październik 2014

Jest to kolejna lista z  serii moich list blogów urodowych. Dziś są publikowane miejsca od 100 do 200. Cieszę się, że poprzednia Perłowa list blogów wzbudziła w Was zainteresowanie i została ciepło przyjęta.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

  • To nie jest ranking. Jest to lista blogów, do których mnie udało się dotrzeć i posiadają wtyczkę „Obserwatorzy” blogger’a.
  • Lista jest posortowana po ilości „obserwatorów”, ale nie twierdzę, że jest to wyznacznik popularności.
  • Podana ilość obserwatorów jest tutaj tylko ciekawostką, dodatkową informacją.
  • Listę tą publikuję, bo mam ochotę się nią z Wami podzielić. Może znajdziecie wśród nich swoją perełkę.
  • Poniższe blogi są jak najbardziej aktualne, to znaczy, że w przeciągu ostatniego miesiąca na danym blogu została opublikowana przynajmniej jedna notka.
  • Są to blogi w moim odczuciu typowo urodowe, czyli większość notek dotyczy pielęgnacji, makijażu, włosów i paznokci. Aby lista nie była przydługa odrzuciłam blogi typowo lifestylowe i modowe.
  • Lista powstawała przez dwa tygodnie, tak więc nie wszystkie dane są już aktualne.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *