Bez kategorii

Clinique Superdefense SPF 25 Age

Mniej więcej rok temu wybrałam się na pierwsze zakupy po porodzie, dalej niż dwa kroki od domu. Generalnie te zakupy były dość mocno zaplanowane, z konkretnym celem, no bo musiałam się streszczać i wiedzieć co chcę, inaczej cycki od pokarmu by mi eksplodowały. Poza tym to były pierwsze zakupy mojej (wtedy miesięcznej) córki. Jeszcze nie wiedziałam, że moje dziecko jest niezwykle kulturalne i nie przeszkadza innym, zwłaszcza mamie na zakupach. W Douglasie kupowałam 3 kroki Clinique, i zupełnie przez przypadek (albo hormony uderzyły mnie w głowę) wzięłam do kasy jeszcze Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer. Cena mnie nie wzruszyła, na sobie oszczędzać nie będę, zwłaszcza, że urodziłam dziecko, helloł. W domu oprzytomniałam i zaczęłam obchodzić się z tym kremem jak z jajkiem.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

OPAKOWANIE:

Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku. dzięki temu produkt zachowuje świeżość na dłużej. Opakowanie jest bardzo estetyczne i bardzo dobrej jakości. Nigdy nie miałam problemu z odkręceniem, czy zakręceniem. Krem chroni przed oddziaływaniem z zewnątrz dodatkowa zatyczka. Produkt ten możemy używać do 24 miesięcy od otwarcia, co moim zdaniem odróżnia ten krem od innych drogeryjnych kremów. 

KONSYSTENCJA / APLIKACJA / ZAPACH:

Po otwarciu na pewno zwraca na siebie uwagę zapach, który dla mnie nie należy do przyjemnych. Nie wiem jak pachnie (albo śmierdzi) zjełczały krem, ale mam wrażenie, że właśnie tak jak Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer. Jednak nie jest to zapach intensywny, chemiczny, raczej naturalny, bez polepszaczy. Konsystencja tego kremu jest niezwykle aksamitna, gładka, trochę tłusta. Produkt ten aplikuje się bardzo łatwo i przyjemnie. Pozostawia on trochę lekko tłustą poświatę, ale szybko się wchłania. Krem jest bardzo treściwy i tłusty, idealny dla cery suchej, normalnej, która potrzebuje nawilżenia i natłuszczenia.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *