Bez kategorii

Farmona: Sweet Secret- Migdałowy peeling

Produkt Farmona: Sweet Secret- Migdałowy peeling do pielęgnacji ciała- słodkie trufle i migdały dostałam od męża, tak więc sama go nie wybierałam. Lubię testować wszystko, o każdym zapachu, więc się ucieszyłam z prezentu. Kiedy na reszcie wyciągnęłam ten peeling z zapasów, miałam bardzo ciężki dzień. O jednej rzeczy jakiej marzyłam to ciepła, relaksująca kąpiel, takie moje domowe SPA. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

OPAKOWANIE:

Peeling zamknięty jest w dość dużym słoiku, produkt był zabezpieczony folią aluminiową, więc miałam pewność, że nikt go nie próbował w drogerii. Lubię tego typu opakowania, bo mam pewność, że zużyłam produkt do końca, choć wiem, że niekoniecznie jest ono higieniczne. Estetyka opakowania jest całkiem przystępna, na pewno zwolenników słodkości kusi swoim wyglądem.

KONSYSTENCJA / APLIKACJA / ZAPACH:

Na pewno na uwagę zasługuje tutaj zapach, który jest dość intensywny, słodki, przyjemny. Rzeczywiście peeling ten pachnie truflami i migdałami. Gdy go otwierałam pierwszy raz nawet nie zwróciłam jaki zapach deklaruje producent, ale właśnie taki wyczułam. Osobiście gdy sama wybieram kosmetyk, to gustuję w świeżych, owocowych zapachach, ale ten mi nie przeszkadzał. Konsystencja tego peelingu była dla mnie za rzadka. Po nabraniu, produkt przecieka przez palce. W delikatnej galaretce zatopione były dość ostre drobinki peelingujące. Niestety owych drobinek za wiele nie było. Aplikacja ze względu na konsystencję była dosyć utrudniona.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *