Bez kategorii

Golden Rose, Care + Strong – nr 185- Wiosna w 

Jeden z moich najstarszych lakierów. Kupowałam go z myślą, że będzie idealny do pracy w biurze. Długo szukałam perfekcyjnego “cielaczka”, a i tak ten lakier nie okazał się tym, którego akurat szukałam. Spodziewałam się bardziej beżowego koloru.

KOLOR:

Tak jak wspomniałam, to nie jest to czego się spodziewałam, a mimo to, kolor zupełnie mnie zaskoczył. Spodziewałam się ciepłego beżu, a na paznokciach ukazała się ciepła, rozbielona brzoskwinka. Wykończenie jest mleczne, kremowe. Lakier nie zawiera żadnych drobinek. Idealny do pracy w biurze, gdzie obowiązuje dress code, alternatywa do francuskiego manicure.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

APLIKACJA:

Lakier jest przejrzysty, ale trzy cienkie warstwy dobrze kryją płytkę paznokcia, bez smug. Nie jest to lakier dla fanek “jednej warstwy”. Mimo tych trzech warstw, lakier nie miał żadnego problemu z wyschnięciem. Nie rozlewał się po skórkach. Generalnie raz dwa i paznokcie były pomalowane, co rzadko mi się ostatnio zdarza.

PĘDZELEK:

Nie lubię cienkich pędzelków, a jednak proces malowania był przyjemny, bez cienia irytacji, czy też delikatnego wkurwu. 

KONSYSTENCJA:

Irytacji i wkurwu nie było ponieważ konsystencja jest w sam raz. Lakier liczy sobie prawie 3 lata, a dalej śmiga sprawnie, bez smug, glutów i innych takich, co denerwują przy serwowaniu sobie kolejnej warstwy lakieru. 

TRWAŁOŚĆ:

Trzy dni to maksimum jakie daje rade wytrzymać ten lakier, przy intensywnych pracach domowych. Jak leżysz i pachniesz to da rade i pociągnąć pewnie i do pięciu, ale, że nigdy nie było dane mi tego sprawdzać, to ręki za to stwierdzenie nie dam sobie uciąć. Generalnie nie jest źle z trwałością.

CENA/DOSTĘPNOŚĆ:

6zł/11 ml dostępny online, na wyspach Golden Rose, oraz osiedlowych drogeriach

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *