Bez kategorii

Inglot Freedom System- paleta szyta na …

Sporo zapytań miałam o paletę cieni z Inglota, dlatego publikuję ten post. Długo nosiłam się z zamiarem zakupu własnej palety, dlatego postanowiłam sobie zrobić taki oto prezent z okazji urodzin. Poniższy zbiór cieni posiadam od grudnia. I muszę przyznać, że głównie tylko po tą paletkę sięgam. Cienie z górnego rzędu są idealne na “nudny” makijaż, z cieniami z dolnego rzędu można trochę poszaleć i dołączyć je do makijażu wieczorowego

Wszystkie cienie są mocno napigmentowaneutrzymują się na bazie cały dzień (lub noc). Makijaż nimi to czysta przyjemność. Świetnie się nakładają, nie osypują oraz gładko się rozcierają. Najbardziej podoba mi się fakt, że taką paletę można sobie skomponować według własnych potrzeb. Wybór kolorów jest przeogromny, do wyboru również mamy cztery wykończenia cieni. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *