Bez kategorii

MOJA KOLEKCJA ESSIE

Nie raz nie dwa prezentując lakiery Essie ciągle podkreślałam fakt, że bardzo cenię sobie lakiery tej marki. Kupowanie ich jest już tak jakby nałogiem i sprawia mi wielką przyjemność. Oczywiście sama marka jest dosyć popularna wśród blogerek. Ma dużo zwolenniczek, choć przeciwniczek też nie brakuje. Ja doceniam fenomen tych lakierów, aczkolwiek już coraz mniej mnie kusi kupowanie nowości. Zanim Wam przedstawię wszystkie kolory, chciałabym Wam przybliżyć dlaczego lubię tą markę. 

DLACZEGO LUBIĘ ESSIE?

  • Kolory

Wybór kolorów ogromny. Uwielbiam stać przed szafą Essie i przyglądać się wszystkim buteleczkom. Najbardziej przyciągają mój wzrok pastele. Bardzo podoba mi się to jak są kolorystycznie ułożone w szafie. Żadna marka (oprócz tych profesjonalnych) nie ma tak ogromnego wyboru kolorystycznego. Myślę, że to jest właśnie fenomen tej marki. Niestety ostatnio zauważyłam, że coraz to nowsze kolekcje, które wychodzą duplikują już swoje kolory a różnica pomiędzy poszczególnymi buteleczkami jest bardzo niewielka.

  • Konsystencja / Krycie

Większość lakierów Essie mam o wykończeniu kremowym, które standardowo lubi smużyć. Jednak w przypadku tej marki rzadko się to zdarza. Dwie warstwy w wielu przypadkach zapewnia piękne krycie bez smug. Gdy tylko się spieszę zawsze sięgam po Essie, bo wiem, że najłatwiej i najszybciej pomaluję właśnie tym lakierem paznokcie. Konsystencja też jest w wielu przypadkach bardzo przyjemna. Niestety jak zauważycie na poniższych zdjęciach, niektóre lakiery mają tendencję do rozwarstwiania się, jednak po wymieszaniu (lakiery zawierają metalowe kuleczki) warstwy się dobrze łączą a lakier nie ma szkodliwego wpływu na nasze paznokcie. To rozwarstwianie nie ma też wpływu na jakość lakieru.

  • Trwałość

Większość lakierów Essie, które posiadam wytrzymuje na moich paznokciach około 5 dni. Nie jest to fenomen ponieważ sporo innych, tańszych marek (dzięki top coat’owi) też tak długo się trzyma. Jednak bardzo rzadko te lakiery u mnie odpryskują, jedynie ścierają mi się końcówki. Kilka razy pozwoliłam sobie pomalować paznokcie bez wspomagaczy i wniosek jest jeden – są to lakiery, które także bez top coat’u są wstanie wytrzymać dobre 5 dni. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

  • Pędzelek

To chyba dzięki pędzelkowi także zakochałam się w tych lakierach. Wszystkie pędzelki są identycznej jakości, wyprofilowane i o jednakowej elastyczności. Zarówno szerokie pędzelki (wersja europejska) jak również cienkie pędzelki (wersja amerykańska) mają ogromny wpływ na wykończenie oraz przyjemność z malowania. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *