Bez kategorii

Haul: Lakiery Essie- Promocja

Długo myślałam nad zakupem jakiegoś lakieru Essie. Trochę odstraszała mnie cena, później gdy już chciałam coś wybrać, to nie mogłam zdecydować się tylko na jeden kolor. Jak tylko zobaczyłam, że w Superpharm jest promocja: “Kup 2 lakiery Essie a 3 dostaniesz za 1 gr”- nie mogłam się oprzeć. Niestety promocja ta się skończyła, była do 13.02. A teraz nowe lakiery stoją na półce i cieszą moje oczy. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Od lewej:

21- Flawless

44- Bahama mama

98- Turquoise & caicos

To co wyróżnia lakiery Essie to fajne, pastelowe kolory oraz szeroki ich wybór. Bardzo przyjemna konsystecja, bardzo łatwo się nimi maluje. Czynność tą również ułatwia szeroki pędzel. Jedyny minus (na pierwszy rzut oka) to to, że należy paznokcie pomalować dwoma solidnymi warstwami- a i tak mogą zdarzyć się jakieś lekkie prześwity. Jeszcze na razie nie sprawdziłam trwałości- ale dam Wam wkrótce znać.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *