Uncategorized

Relacja ze spotkania blogerek we Wrocławiu – I edycja BeautyWro

W ostatnią niedzielę lipca zamiast do Biedronki na zakupy udałam się do cetrum Wrocławia, aby spotkać 14 dziewczyn, z którymi łączy mnie pasja do blogowania. Tinaha, którą miałam okazję poznać wcześniej na innym spotkaniu blogerskim, postanowiła zorganizować genialne wydarzenie – BeautyWro. Od razu jak tylko zobaczyłam informację o pierwszej edycji postanowiłam się zgłosić. Ogromnie się ucieszyłam, gdy otrzymałam wiadomość z zaproszeniem na spotkanie. Dzięki temu miałam okazję poznać dziewczyny, które piszą nie tylko o kosmetykach, ale także o modzie i szeroko pojętym lifestyle’u. W tym zjeździe uczestniczyły nie tylko Wrocławianki, ale były także dziewczyny, które do Wrocławia przejechały prawie 300 kilometrów. Jak zwykle przed takimi spotkaniami towarzyszy mi ogromna trema, zwłaszcza, gdy wpadam do lokalu jako ostatnia. Gdy weszłam dziewczyny siedziały już przy okrągłym stole i czuć było, że atmosfera się rozluźnia, dzięki temu od razu stres minął i mogłam się delektować cudnym towarzystwem. Dziewczyny, tak jak ja, mają już spore doświadczenie w blogowaniu, tak więc rozmów nie było końca. To już trzecie spotkanie blogerek we Wrocławiu, w którym uczestniczyłam, ale BeautyWro szczególnie zapadnie mi w pamięci. 
Przez całe spotkanie BLT & Taps ciągle o nas dbało, serwując przekąski oraz chłodne napoje. Tina wybrała bardzo fajne miejsce na spotkanie, było dosyć kameralnie i klimatycznie. Obsługa była bardzo miła i cierpliwa. Mimo, iż było upalnie, to czas minął mi przeraźliwie szybko, ale zawsze tak jest, gdy człowiek się świetnie bawi. Rozmowom sprzyjał okrągły stół, dzięki niemu wszystkich było widać i słychać. 

Oprócz ciągłych rozmów o blogowaniu, współpracach, fotografii, kosmetykach, ciuchach mogłyśmy także poznać nową markę BasicLab, która miała dla nas panel informacyjny i prezentację swoich kosmetyków. Pani Karolina przedstawiła nam główne założenia marki, a także wiele ciekawostek na temat produktów, które otrzymałyśmy do testowania. Muszę przyznać, że wykład był bardzo interesujący. Instytut Piękna Kamadari umożliwił nam badanie nawilżenia i elastyczności skóry. Z tego badania skorzystały dziewczyny, które nie są z Wrocławia, ja umówię się w innym terminie. Was też zachęcam do skorzystania z takiego badania, dzięki niemu dobierzecie dedykowane zabiegi oraz idealną pielęgnację do wykonywania w domu. 

Przez cały czas trwania spotkania Tina razem z Natalią i Karoliną rozdawały upominki od sponsorów, a to była czysta rozpusta. Chyba same organizatorki były zaskoczone ilością podarunków i ilością sponsorów, a było ich ponad 40! Takiego ogromu podarunków totalnie nie przewidziałam. Byłam zmuszona zmienić popołudniowe plany męża i prosić go, aby po mnie przyjechał wraz z dwoma torbami na zakupy. Dobrze, że moje zapasy kosmetyczne mocno ograniczyłam, bo do moich łazienkowych szafek przybyło sporo nowości, które już zaczynam testować. 

A z kim jadłam, piłam i dobrze się bawiłam? 

Ogromne podziękowania dla Tiny za wzorową organizację spotkania, oraz dla Natalii i Karoliny, za pomoc w tym przedsięwzięciu. 

Co wzięłam do domu ze sobą? 

Zobacz także: