Bez kategorii

Haul, czyli nowości czerwcowe

Kolejny miesiąc już za nami. Mnie ten czas bardzo szybko upłynął. Lipiec zapowiada się równie intensywny, ale o tym jeszcze się dowiecie. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić moje zakupy, które zrobiłam w czerwcu, a także małą przesyłkę od Kamili, znanej jako Paczajka.  Jak zwykle dużo tego nie będzie, w większości same potrzebne kosmetyki. Jestem z siebie dumna, że wytrwałam jeden miesiąc bez kupowania kolorówki. Na pewno sobie to wynagrodzę w lipcu 🙂 

SUPER PHARM:

  • Pharmaceris- delikatna pianka wzmacniająca naczynka do mycia twarzy i oczu
  • Pharmaceris- tonik normalizujący do twarzy PURI-SEBOTONIQUE
  • Essie- Millionails- wzmacniająca odżywka do paznokci
  • Rexona- antyperspirant ultra dry
  • Bioderma– Sensibio H20- płyn micelarny

Rexona już jest w użyciu, odżywka do paznokci Essie także jest obecnie testowania (odżywki, które mam nie spełniały moich oczekiwań). Produkty Pharmaceris będą wypróbowane już niebawem. Największym zakupem pod wpływem impulsu oczywiście była kultowa Bioderma, ale jak mogłabym nie skorzystać z tej okazji? Mam nadzieję, że po 2 opakowaniach tego płynu micelarnego wyjdzie mi już bokiem tudzież na stałe przerzucę się na tańsze odpowiedniki. 

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *