Bez kategorii

Spotkanie blogerek urodowych we

W sobotę 9. kwietnia miałam okazję po raz drugi uczestniczyć w spotkaniu blogerek urodowych. Spotkanie odbyło się w herbaciarni K2 we WrocławiuO pierwszym spotkaniu, w jakim brałam udział już pisałam. Dziś zdam Wam relację jak było na spotkaniu tym razem. Organizatorkami spotkania były Justyna i Dominika. Bardzo ucieszyłam się na wiadomość, że udało mi się dostać na to spotkanie. Uwielbiam poznawać nowe osoby, zwłaszcza te, z którymi łączą mnie wspólne zainteresowania.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

W spotkaniu uczestniczyło łącznie 14 dziewczyn. Dominika i Justyna wybrały fajne miejsce na spotkanie, było dosyć kameralnie i klimatycznie. Obsługa była bardzo miła i cierpliwa. Na spotkanie również dotarły: Ania Skrzyniarz i Monika Kobosko. Dziewczyny przedstawiły nam bliżej markę Joico, na której mają okazję codziennie pracować w salonie Happy Hair. Pani Ania już od dłuższego czasu jest moją fryzjerką i fajnie było się z nią spotkać w innym miejscu niż salon. Gdyby ktoś pytał, kto wyczarował ten blond na mojej głowie – odpowiadam: Ania Skrzyniarz. Ania jest bardzo ambitną osobą i świetnie dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami. Widziałam jak je zarażała swoją pasją do fryzjerstwa. Uwielbiam przebywać w towarzystwie osób, które kochają to co robią i zarażają tym innych. Gdy Ania prezentowała markę, Monika na włosach uczestniczek pokazywała działanie prostownicy z płynną keratyną. Efekty były rewelacyjne. Justyna także miała okazję spróbować wyprostować dość wymagające włosy Dominiki. Ogólnie na spotkaniu była bardzo luźna atmosfera, rozmowy głównie kręciły się wokół kosmetyków. Po dziewczynach z salonu Happy Hair dołączył do nas Pan Mateusz, który przedstawił nam markę Livioon. Przyznam szczerze, że pierwszy raz o niej dowiedziałam się na tym właśnie spotkaniu. Każda z nas na tym spotkaniu otrzymała perfumy marki Livioon. Ja miałam niezwykłe szczęście, bo perfumy które otrzymałam trafiły w 100% w mój gust.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać inne blogerki, nie tylko z Wrocławia. Na spotkanie przyjechała Ola z Warszawy i Marlena z Berlina. Tak więc spotkanie to było wręcz międzynarodowe!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *