Bez kategorii

RELACJA – SPOTKANIE BLOGEREK WE WROCŁAWIU 

Dzisiaj mam ochotę powspominać co działo się u mnie jeszcze w zeszłym roku! Otóż pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerskim zorganizowanym we Wrocławiu. Organizatorkami spotkania były Justyna i Daria. Bardzo ucieszyłam się na wieść, że w końcu udało mi się na takie spotkanie dostać! 

Spotkanie odbyło się 28. listopada w kameralnym gronie, dlatego była okazja do porozmawiania (choć przez chwilę) z każdą uczestniczką. Miejsce, w którym się spotkałyśmy to knajpka Wytwórnia. Fajnie było wreszcie skojarzyć twarze na żywo wraz z prowadzonymi blogami. Kolejnym miłym zaskoczeniem był fakt, że oprócz kosmetyków miałyśmy też wiele innych tematów do rozmów.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

“Tematem przewodnim” spotkania był wykład marki Arkana na temat ich produktów. Pani Justyna (kosmetolog) przedstawiła nam główne założenia marki, a także wiele ciekawostek na temat kremów, które otrzymałyśmy do testowania. Muszę przyznać, że wykład był bardzo interesujący. 

Justyna (jedna z organizatorek) żaliła mi się, że ciężko jej było pozyskać sponsorów dla naszego spotkania. Jednak i tak muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona organizacją, bo wiem jak wiele trudu to kosztowało dziewczyny. O prezentach, które dostałam podczas tego spotkania już pisałam w nowościach listopada.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *