Bez kategorii

Essie- Demure Vix

Do tej pory myślałam, że moim ulubionym lakierem jest Essie Bahama Mama. Gdy pomalowałam paznokcie pierwszy raz Essie Demure Vix to musiałam zmienić zdanie. Ten kolor kusił mnie dłuższy czas. Pierwszy raz spodobał mi się na paznokciach mojej koleżanki. Później coraz częściej widywałam go na blogach, aż musiałam go zimą kupić, kiedy był przeceniony w Super Pharm. Jest fenomenalny, i mam nadzieję, że Was do tego przekonam.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

KOLOR:

Ten kolor moim zdaniem jest bardzo nietypowy i trudny do zdefiniowania. Ja dopatruję się w nim brudnego fioletu, czyli beżu z domieszką różu i lawendy. W zależności od natężenia światła, przybiera różne barwy, od ciemniejszego beżu po jagodowy mleczny shake. Lakier ten zawiera drobinki fioletowe, które w butelce są widoczne, natomiast na paznokciach już nie są takie nachalne. Wykończenie z shimmer’em jest bardzo subtelne.

PĘDZELEK:

Do tej pory nie miałam jeszcze okazji wypróbować Essie z cienkim pędzelkiem. Tak jak wspomniałam lakier jest z SP, więc pędzelek jest szeroki. Powtórzę kolejny raz, że uwielbiam szerokie pędzelki, i gdy mam wybór to zawsze taki wybieram.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *