Uncategorized

KONKURS – Opisz wakacje Twoich marzeń! [Zakończony + wyniki]

Z okazji zbliżających się wakacji chciałabym zorganizować konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. Wystarczy obserwować mój blog oraz polubić mój profil na Facebook’u i odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe.

W skład wygranej wchodzą:

 • Bielenda – Balsam do ciała odżywczy – Masło Shea
 • N.36 do stóp – preparat przeciw wrastaniu paznokci
 • Cosmepick – puder prasowany nr. 4
 • Cosmepick – błyszczyk do ust
 • Abbington Park – balsam do ciała
 • Abbington Park – krem do rąk
 • Indigo – krem do rąk
 • Gliss Kur – olejek do włosów

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Można zwiększyć swoje szanse na wygraną – obserwując mój profil na Instagramie oraz udostępniając informację o konkursie.

Regulamin:

 1. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia
 2. Fundatorem nagrody jestem Ja, prowadząca blog addictedtocosmetics.pl
 3. Nagroda jest nowa i nieużywana.
 4. Konkurs trwa od 15.05. – 19.06. 2016 
 5. Zwycięzca zostanie wybrany w przeciągu 7 dni.
 6. Zwycięzca zostanie poinformowany mailowo (jeśli poda adres email) oraz na blogu o wygranej
 7. W razie braku odpowiedzi od Zwycięzcy w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników, wybiorę kolejną osobę.
 8. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu.
 9. Nagroda może zostać wysłana tylko na teren Polski
 10. W konkursie można zgłosić się tylko raz.
 11. Zgłoszenie się do wzięcia udziału w konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.
 12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
 13. Osoby, które po otrzymaniu wyników usuną mnie z listy obserwowanych nie mogą brać udziału w kolejnych konkursach na moim blogu.
 14. Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane.
 15. Wysyłka nagród nastąpi w przeciągu 2-7 dni od otrzymania adresu zwycięzcy.

WYNIKI

Konkurs wygrywa swita77 / Magdalena Świtała.
A oto wypowiedź, która mnie urzekła:
“Kiedy myślę o wakacjach mam ochotę spełnić marzenie z dzieciństwa i wyruszyć do Finlandii do świata zamieszkanego przez bohaterów z moich ulubionych książek, czyli Muminki;) … I choć nadal jest we mnie ten paniczny strach przed Buką odważnie ruszam przed siebie, mijam bramę na wyspie i idę dalej drewnianym pomostem. Mam ochotę przytulić się do bohaterów moich ukochanych książek: Paszczaka, Nimbli, Włóczykija, Małej Mi. Ostrożniej omijam hatifnaty, bo one potwornie się elektryzują i mogą po prostu kopnąć – prądem;) Już słyszę z daleka Pannę Migotkę pobrzękującą złotą bransoletką na nodze a ciekawski Ryjek przygląda się z atencja wszystkim turystom. Jak tu jest cudownie! Oto wyrasta przede mną cel mojej podróży (a właściwie jeden z celów) – Dom Muminków. Jest wysoki i okrągły, a zbudowano go według projektu samej Tove Jansson, autorki sagi o trollach. Najbardziej cieszy mnie, że jest tam inaczej niż w muzeum: można wszystko dotykać! Z pewnością usiądę na chwilę w fotelu taty Muminka, zajrzę do spiżarni by podziwiać smakowite marmolady, konfitury i galaretki. Najbardziej chciałabym przejrzeć książki w gabinecie Tatusia, obejrzeć modele statków i różne inne skarby. W pokoju Muminka z kolei na dłużej zatrzymam się przy jego kolekcji różnych kamieni i muszli. Będę się wspinać po skrzypiących schodach i zaglądać po kolei do każdego z pomieszczeń. Koniecznie muszę też zobaczyć Dom nad Morzem, molo z wieżą obserwacyjną i wejść na statek, pod pokładem którego schowane są drogocenne skarby. A gdy będę nieco zmęczona całodzienną wędrówką, zajrzę do kuchni Mamusi Muminka i uzupełnię energię oraz stracone kalorie zajadając się pysznymi muminkowymi lodami. Oczywiście z wyprawy przywiozę trochę pamiątek do mojej muminkowej kolekcji, tylko co wybrać? Kalendarz, kubek, pościel czy może figurki? A może serwis do kawy? Och, coś czuję, że zostawię tam większość kieszonkowego;) jeszcze tylko skoczę na pocztę wysłać widokówki z pozdrowieniami, zrobię sobie pamiątkowe zdjęcie z Małą Mi i pełna energii wrócę do rzeczywistości :)”