Uncategorized

Lush bubblegum lip scrub / peeling do ust / recenzja

Być w sklepie Lush i nic nie kupić, to jak nie skorzystać z wygranej w totolotka. Po raz pierwszy w Lush byłam w Londynie. Niestety w Polsce ta marka jest niedostępna, przynajmniej stacjonarnie. Peeling do ust to w swoim rodzaju fanaberia, ale nie byłabym sobą, gdybym nie przekonała się na własnych ustach, o co chodzi z tą Lush – manią. Nie ukrywam, że zakup peelingu do ust to czysta ekstrawagancja.
Lush bubblegum lip scrub peeling do ust piling do ust


Czy warto kupić Lush bubblegum – peeling do ust?

Produkty Lush są w przecudownych opakowaniach, i chciałoby się je mieć wszystkie, choćby ze względu na piękny wygląd. W przypadku tego peelingu jest tak samo. Czyż nie pięknie wygląda ten malutki słoiczek z różową zawartością? Opakowanie jest także praktyczne, po zużyciu całego produktu, słoiczek można wymyć i korzystać z niego w innym celu. Zapach gumy balonowej przypomina dzieciństwo, kiedy można było za 1 zł mieć bardzo dużo gum kulek. Dla mnie ten zapach jest przesłodki i za bardzo przesadzony, ale pewnie znajdzie wielu swoich wielbicieli. Konsystencja kosmetyku jest bardzo zbita, w zasadzie cały słoiczek wypełniony jest kryształkami cukru, z odrobiną olejku jojoba i innych dodatków. Aplikacja scrubu jest identyczna jak balsamu do ust w słoiczku, jednak trzeba uważać, bo kosmetyk może się “sypać”. Chęć posiadania Lush bubblegum może potęgować fakt, że jest on trudno dostępny, a będąc w stacjonarnym sklepie Lush, można dostać kociokwiku od tych różności, dlatego najłatwiej sięgnąć po takiego maluszka. Lush bubblegum jest po prostu gadżetem, i blogerka uzależniona od kosmetyków nie może się mu oprzeć.
Lush bubblegum lip scrub peeling do ust piling do ust

Działanie peelingu do ust

Zapewne wszystkie dziewczyny i kobiety znają ten domowy sposób na scrub do ust: miód, cukier i szczoteczka do zębów. Ja już znam ten trick od szkoły podstawowej, ale nigdy nie było mi po drodze, aby go stosować. Prawda jest taka, że jestem leniwcem pod tym względem, najlepiej jakbym miała wszystko pod ręką. Dzięki gotowemu peelingowi do ust szybko pozbędziemy się w wygodny sposób suchych skórek na ustach. Dla mnie liczy się wygoda i łatwość wykonania tego krótkiego zabiegu.  Nie żałuję jego zakupu, ponieważ lubię go stosować, zwłaszcza zimą, gdy moje usta ciągle wymagają specjalnej pielęgnacji. Efekt gładkich ust jest natychmiastowy. Muszę przyznać, że scrub do ust jest zachcianką, w dodatku drogą – bo 25g kosztuje około 40 zł. Tak czy siak, uważam, że wart jest wypróbowania. Za to jest bardzo wydajny, aby wykonać peeling wystarczy odrobina produktu. Dla ambitnych polecam zrobienie sobie takiego peelingu samemu i stosowanie go regularnie. 
Produkty Lush wyróżniają się tym, że są w 100% wegańskie, a także mają bardzo krótkie i naturalne składy. Są ręcznie robione i mają krótki termin ważności. Jednak peeling ten długo utrzymuje swoją świeżość i nie zmienia swych właściwości.