Uncategorized

RELACJA – SPOTKANIE BLOGEREK WE WROCŁAWIU 28.11.2015

Dzisiaj mam ochotę powspominać co działo się u mnie jeszcze w zeszłym roku! Otóż pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerskim zorganizowanym we Wrocławiu. Organizatorkami spotkania były Justyna i Daria. Bardzo ucieszyłam się na wieść, że w końcu udało mi się na takie spotkanie dostać! 
Źródło: http://www.arletaa91.blogspot.com/ 

Spotkanie odbyło się 28. listopada w kameralnym gronie, dlatego była okazja do porozmawiania (choć przez chwilę) z każdą uczestniczką. Miejsce, w którym się spotkałyśmy to knajpka Wytwórnia. Fajnie było wreszcie skojarzyć twarze na żywo wraz z prowadzonymi blogami. Kolejnym miłym zaskoczeniem był fakt, że oprócz kosmetyków miałyśmy też wiele innych tematów do rozmów.
Źródło: http://www.arletaa91.blogspot.com/ 
“Tematem przewodnim” spotkania był wykład marki Arkana na temat ich produktów. Pani Justyna (kosmetolog) przedstawiła nam główne założenia marki, a także wiele ciekawostek na temat kremów, które otrzymałyśmy do testowania. Muszę przyznać, że wykład był bardzo interesujący. 
Źródło: Arkana

Źródło: Arkana
Justyna (jedna z organizatorek) żaliła mi się, że ciężko jej było pozyskać sponsorów dla naszego spotkania. Jednak i tak muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona organizacją, bo wiem jak wiele trudu to kosztowało dziewczyny. O prezentach, które dostałam podczas tego spotkania już pisałam w nowościach listopada. 
Dziewczyny, które miałam okazję poznać / lub spotkać jeszcze raz:

http://www.zauroczona-kosmetykami.pl/ Justyna – organizatorka
http://darusia994.blogspot.com/ Daria – organizatorka
http://www.arletaa91.blogspot.com/
http://anitk4.blogspot.com/
http://storybyferrou.blogspot.com/
http://www.klubkosmetyczny.pl/
http://agusiak747.blogspot.com/
http://www.kobieca-strefa.pl/
http://kobietamowi.blogspot.com/
http://kosmetykovelove.blogspot.com/


Dziękuję organizatorkom za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu, oraz pozostałym dziewczynom za super spędzony czas.