Uncategorized

Nadchodzące promocje, czyli co warto kupić

W tym tygodniu będzie można sporo fajnych kosmetyków dostać w rozsądnych cenach. Wszystkie drogerie, a także dyskonty prześcigają się w promocjach. Zapewne niejedna z Was ma w planach kupić choć jeden kosmetyk. Chętnie podpowiem Wam co warto upolować w tym tygodniu.

Natura- link do całej gazetki

Na pewno warto kupić nowe lakiery My Secret, bardzo ciekawe kolory oraz niska cena. Warto także przyjrzeć się szafą marek: Maybelline (-40%) oraz Rimmel (-30%). Oczywiście najlepszym wyborem będzie tusz Maybelline Colossal Volum’ Express

SUPER PHARM- link do całej gazetki

Jeszcze przez 4 dni w Super Pharm trwa tydzień z markami. Wszystkie produkty powyższych marek można dostać w cenie -33%. Ja polecam przyjrzeć się kosmetykom marek: Lirene, La Roche-Posay, Biovax i Bourjois.

Biedronka- link do całej gazetki

Biedronka znowu kusi nas niezwykłymi promocjami kosmetycznymi. Wszystkie kosmetyki kolorowe marki “BeBeauty” są produkowane przez markę Bell, dlatego warto się im przyjrzeć. Z racji, że kosmetyków kolorowych mam dużo, także mam dużo lakierów do paznokci, to na pewno zrobię zapas płatków kosmetycznych Carea- gorąco polecam- moje ulubione.
Gorąco Was zachęcam do przejrzenia gazetek promocyjnych, bo zapewne każdy wypatrzy coś dla siebie w bardzo korzystnej cenie.